Sposoby płatności

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

             a)    płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,

             b)    płatność przy odbiorze za tzw. pobraniem,

             c)    płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Blue Media),

Dostępne formy płatności: Karty Płatnicze: Visa, Visa Elektron, MasterCard, MasterCard  Electronic, Maestro. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję  dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

             d)    płatność przy odbiorze osobistym.

1. W przypadku płatności przelewem, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 59 1140 2017 0000 4002 1289 7097 (mBank) P.P.H. "FENIKS" MARIA I JANUSZ ROSZAK SPÓŁKA JAWNA,  ul. Towarowa 1B, 62-800 Kalisz.              W tytule przelewu należy wpisać  "Zamówienie nr........"

2. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych.

3. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Po wybraniu tej metody Klient zostaje przekierowany na stronę Serwisu Blue Media, gdzie wybiera swój bank. Następnie należy zalogować się do wybranego przez Klienta banku i potwierdzić płatność. Zaksięgowanie płatności odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku minut po wykonaniu przelewu. Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

4. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 Dni Roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

 
Aktualności
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Społeczności

Nagrody i wyróżnienia

     

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.