O firmie

Producentem koszul ROSZAK COLLECTION jest firma FENIKS, założona w 1989 r. w Kaliszu. Ta rodzinna firma specjalizuje się w produkcji koszul męskich, a ponad dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje ich wysoką jakość i zadowolenie wielu Klientów. Feniks jest posiadaczem Certyfikatu Rzetelności do zweryfikowania za pośrednictwem baneru „Certyfikat Rzetelnej Firmy” znajdującego się na naszej stronie internetowej.
Możemy również poszczycić się Złotym Medalem MTP 2012 oraz Złotym Medalem MTP 2013 – Wybór Konsumentów, który jest dla nas tym bardziej cenny, że otrzymaliśmy go od Klientów – naszych najsurowszych sędziów.
Niezwykła dbałość o jakość oferowanych przez nas wyrobów, elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmian w modzie męskiej oraz sprawna realizacja zamówień pozwala nam cieszyć się wciąż rosnącą pozycją na rynku odzieżowym w Polsce.
Oferowane Państwu koszule uszyte są z wysokogatunkowych tkanin – krajowych i importowanych, o różnej zawartości bawełny. Każda z nich jest czytelnie oznakowana, co pozwoli Państwu na zapoznanie się ze składem surowcowym tkaniny, tabelą rozmiarową oraz sposobem konserwacji koszuli.
W sprzedaży proponujemy Państwu koszule w rozmiarach kołnierzyka od 37 do 56 i wzrostu od 164 cm do 200 cm.
Dokonanie zakupu w naszym sklepie pozwoli Panom ubrać codziennie koszulę wysokiej jakości, koszulę stylową, elegancką i wygodną, a Paniom na obdarowanie swojego mężczyzny pięknym, niepospolitym prezentem jakim jest koszula.

Aktualności
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Społeczności

Nagrody i wyróżnienia

     

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.