O firmie

Rodzinna firma FENIKS powstała w 1989 r. w Kaliszu. Specjalizujemy się w produkcji koszul męskich, a ponad trzydziestoletnie doświadczenie i nowocześnie wyposażony park maszynowy pozwala nam zaoferować wysoką jakość naszego produktu. Koszule marki FENIKS sprzedajemy na rynku krajowym i zagranicznym. Jesteśmy  posiadaczem "Certyfikatu Rzetelnej Firmy", co obliguje nas do uczciwości w stosunku do naszych partnerów i klientów.
Możemy również poszczycić się Złotym Medalem MTP 2012 oraz Złotym Medalem MTP 2013 – Wybór Konsumentów, który jest dla nas tym bardziej cenny, że otrzymaliśmy go od Klientów – naszych najsurowszych sędziów.
Niezwykła dbałość o jakość oferowanych przez nas wyrobów, elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmian w modzie męskiej oraz sprawna realizacja zamówień pozwala nam cieszyć się wciąż rosnącą pozycją na rynku odzieżowym w Polsce.
Oferowane Państwu koszule uszyte są z wysokogatunkowych tkanin – krajowych i importowanych, o różnej zawartości bawełny. Każda z nich jest czytelnie oznakowana, co pozwoli Państwu na zapoznanie się ze składem surowcowym tkaniny, tabelą rozmiarową oraz sposobem konserwacji koszuli.
W sprzedaży proponujemy Państwu koszule w rozmiarach kołnierzyka od 37 do 56 i wzrostu od 164 cm do 200 cm.
Dokonanie zakupu w naszym sklepie pozwoli Panom ubrać codziennie koszulę wysokiej jakości, koszulę stylową, elegancką i wygodną, a Paniom na obdarowanie swojego mężczyzny pięknym, niepospolitym prezentem jakim jest koszula.