Sposoby płatności

Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:

             a)    płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,

             b)    płatność przy odbiorze za tzw. pobraniem,

             c)    płatność za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Autopay),

             d)    płatność przy odbiorze osobistym.

1. W przypadku płatności przelewem, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 24 1140 2004 0000 3302 8017 5166 (mBank)        FENIKS Janusz Roszak,    ul. Towarowa 1B,             62-800 Kalisz.  W tytule przelewu należy wpisać  "Zamówienie nr........"

2. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych.

3. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczne serwisy płatności umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Po wybraniu tej metody Klient zostaje przekierowany na stronę Serwisu Blue Media, gdzie wybiera swój bank. Następnie należy zalogować się do wybranego przez Klienta banku i potwierdzić płatność. Zaksięgowanie płatności odbywa się zazwyczaj w ciągu kilku minut po wykonaniu przelewu. Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

4. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 Dni Roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.